2023-2024 AÖL (Açık Lise) 1. Dönem Sınav Giriş Yerleri YAYINLANDI!

date_range
21 Aralık 2023 Perşembe
visibility
2407

Öğrenciler, 2023-2024 öğretim yılı 1. Dönem sınavı için sınav giriş belgelerini görüntüleyebilirsiniz, sınav giriş belgesinin dökümünü aolweb.meb.gov.tr adresinden TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak alabilirsiniz.

Sınava gireceğim yeri nasıl tespit edebilirim?

Sisteme öğrenci numarası ve şifresi ile girilerek çalışma takviminde belirtilen sürelerde sınav giriş yeri seçilir. Her sınav öncesi öğrenci sınav giriş yerini değiştirebilir. Özellikle taşınma, askerlik, terhis vb. nedenlerle adresin değiştiği durumlarda sınav merkezinin değiştirilmesi gerekmektedir. Sınav merkezini değiştirmeyen öğrenci bir önceki seçtiği sınav merkezinde sınava girmeye devam eder.

Sınav günü yanıma hangi belgeleri almalıyım?

Açık Öğretim Lisesi Kimlik Kartı, Açık Öğretim Lisesi Sınava Giriş Belgesi, Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı (ya da eşdeğer bir kimlik kartı) sınava giren öğrencilerin yanında olmalıdır. Açık Öğretim Lisesi Kimlik Kartı ve Sınava Giriş Belgesi yanında bulunmayan öğrencilerimiz geçerli bir kimlik kartıyla (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) salon yoklama listelerinde isimleri olmaları halinde sınava alınacaklardır. Sınav günü yanınızda kurşun kalem ve silgi bulundurmayı unutmayınız.

BİR YORUM YAZIN

person
email

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

3. DÖNEM SINAVLARI Başlama
20 Temmuz 2024 Cumartesi